Kurumsal

Gnc Yangın ve İş Güvenliği

Güçlü teknik kadromuz ile yenilikçi, dinamik, verimli, güvenilir bir takım ruhu anlayışında; kalite, zamanındalık ve müşteri memnuniyeti ilkelerinden taviz vermeden dünya standartlarına uygun olarak optimal fiyatlarla ve mümkün olduğunca çok istihdam yaratarak çevremize hizmet sunmaktayız.

Müşteri memnuniyetini arttırmaya yönelik, müşterilerimizin mevcut ve gelecekteki beklentilerini karşılayacak biçimde, tüm çalışanlarımızın aktif görev aldığı bir takım ruhu ile teknolojik gelişmelere göre kendimizi yeniliyor; siz değerli müşterilerimiz ve bölgemizin gelişimi için durmaksızın çalışıyoruz.

GNC Yangın Söndürme ve Güvenlik Sistemleri’ olarak, taahhüt ettiğimiz işlerde sözleşme şartlarını tam ve zamanında yerine getirmemiz ile müşterilerimiz tarafından tercih edilen firma haline gelmiş bulunmaktayız.

Müşteri şartlarının yerine getirilmesi için sektördeki teknolojik yenilikleri yakından takip ediyoruz ve teknik kadromuzun sürekli gelişimi için eğitim faaliyetlerini eksiksiz olarak gerçekleştiriyoruz.
Sektörde edindiğimiz konumu korumak ve daha iyiye doğru geliştirmek için çalışmalarımızı toplam kalite yönetimi üzerine yoğunlaştırdığımız firmamızın öncelikli hedefi; yönetim sistemlerinin entegrasyonu ve Toplam kalite bilincinin firma bünyesinde benimsenerek yerleşik hale gelmesidir.

Firmamız GNC YANGIN VE İŞ GÜVENLİGİ olarak
YANGIN SONDURME TUPLERI

YANGIN DOLAPLARI VE YANGIN HORTUMLARI

YANGIN ALGILAMA SISTEMLERI
— KONVANSIYONEL VE ADRESLI SONDURME SISTEMLERI

YANGIN SONDURME SISTEMLERI

–GAZLI SONDURME SISTEMLERI
–FM200 GAZLI SONDURME SISTEMLERI
–KARBONDIOKSIT GAZLI SONDURME SISTEMLERI

ELEKTRIK PANO SONDURME SISTEMLERI

DAVLUMBAZ SONDURME SISTEMLERI

YANGIN POMPA GURUPLARI

YANGIN MERDIVENI

YANGIN KAPILARI

YANGIN POMPA GURUPLARI

ACIL YON LEVHALARI EXITLAR—-
FOSFORLU YON LEVHALARI—–

YANGIN KORUYUCU MALZEME

ISGUVENLIGI TABELALARI VE MALZEMELERI

Gibi bir çok yangın önleyici ve koruyucu konularda müşterilerimize en iyi hizmeti sunmaktadır yangınla sadece kaliteli cihaz ve ekipmanlarla mücadele edilebilir.Yangından uzak günler temenni ederiz.Ancak yangına her an hazırlıklı olunması gerektiğinide önemle hatırlatırız.